Kontroler jakości

Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Poland DHL Supply Chain 33033 23. June, 2020

DHL Supply Chain jest globalnym ekspertem w dziedzinie logistyki kontraktowej. W związku z poszerzeniem współpracy z naszym klientem, wiodącym liderem branży motoroyzacyjnej, poszukujemy osób, które dołączą do naszego rewelacyjnego, pełnego pasji zespołu.

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na początku drogi zawodowej proponujemy Ci stanowisko:

Kontroler jakości - Rzeszów

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę + system premiowy

·        Prywatną opiekę medyczną

·        Dofinansowanie do karty Multisport

·        Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

·        "Wczasy pod gruszą"

·        Bony Świąteczne

Zakres zadań na stanowisku:

·        Właściwa selekcja jakościowo-ilościowa towarów

·        Egzekwowanie planów kontroli dostaw w zakresie pobierania i wstępnej weryfikacji próbek

·        Wykonywanie i zarządzanie procesem poboru, składowania, wysyłki i zwrotu próbek podczas procesu kontroli dostaw

·        Oznaczanie komponentów zgodnie z ich statusem

·        Zapewnienie zgodności stanu SAP ze stanem magazynowym

·        Wsparcie przy wdrażaniu działań korygujących i zapobiegawczych

·        Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i sprzęt pomiarowy

·        Dbanie o sprawności przyrządów i urządzeń pomiarowych

·        Wykorzystanie umiejętności analitycznych do określenia przyczyny powstania wady

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne - preferowane min. średnie techniczne

·        Umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

·        Umiejętność pracy zgodnie z wyznaczonymi standardami

·        Systematyczność, sumienność i proaktywność

·        Zdolności analityczne

·        Umiejętność wykorzystania programów SAP, Microsoft Word oraz Microsoft Excel do tworzenia raportów i protokołów pomiarowych

·        Umiejętność poprawnej interpretacji tolerancji geometrycznych

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (7:00-15:00 oraz 15:00-23:00)

Facts and Figures

  • Business Unit

I like working for DHL because it is the worldwide leader in logistics where customers and employees are always in focus.

Current Employee – Project Manager in Bonn