Inbound / Outbound Coordinator

Łódź, Łódź Voivodeship, Poland DHL Supply Chain 31534 14. September, 2020

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę + system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • "Wczasy pod gruszą"
  • Bony Świąteczne

Zakres zadań na stanowisku:

  • Ścisła współpraca z Koordynatorami Projektów oraz Specjalistami ds. Obsługi Klienta w zakresie poprawnej realizacji procesów magazynowych
  • Bieżące kontakty z Klientami i dostawcami
  • Nadzór nad terminową i zgodną z dokumentami oraz KPI realizacją procesów magazynowych
  • Archiwizowanie dokumentów potwierdzających prawidłową realizację procesów magazynowych
  • Obsługa procesów w systemach IT oraz narzędziach wspomagających zarządzanie magazynem
  • Weryfikacja dokumentów związanych z procesami magazynowymi: przyjęcia z dokumentami od dostawcy- kontrola ilościowo-jakościowa, kontrola stanów magazynowych / inwentaryzacji
  • Raportowanie z zakresu ciągłości wszystkich procesów operacyjnych i administracyjnych
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych
  • Przestrzeganie i nadzorowanie wymagań jakościowych klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z logistyką
  • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel, Powerpoint)
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z jakością
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Facts and Figures

  • Business Unit

I like working for DHL because it is the worldwide leader in logistics where customers and employees are always in focus.

Current Employee – Project Manager in Bonn