Operator wózka widłowego

Międzyrzecz, Lubusz, Poland DHL Supply Chain 36571 29. July, 2020

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na sam początek proponujemy Ci stanowisko:

Operator wózka widłowego - Międzyrzecz

Oferujemy:

·       Wynagrodzenie - podstawa + miesięczna premia indywidualna,

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Prywatną opiekę medyczną,

·       Dofinansowanie do karty Multisport,

·       Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach,

·       „Wczasy pod gruszą”,

·       Bony świąteczne.

Zakres zadań na stanowisku:

·       Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów),

·       Praca na wózku widłowym (wysokiego składu) oraz ze skanerem,

·       Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie,

·       Przestrzeganie przepisów BHP.

Preferowane oczekiwania:

·       Doświadczenie w pracy ze skanerem,

·    Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego,

·       Uprawnienia UDT WJO II,

·       Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·       Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.

Facts and Figures

  • Business Unit

I like working for DHL because it is the worldwide leader in logistics where customers and employees are always in focus.

Current Employee – Project Manager in Bonn