Shift Manager

Głuchów, Łódź Voivodeship, Poland DHL Supply Chain 14171 30. October, 2019

OFERUJEMY:

·Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowego

·Pracę z wysokiej klasy profesjonalistami pełnych pasji i otwartymi na wymianę doświadczeń

·Pakiet (Opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, „Wczasy pod gruszą”)

·Udział w działaniach wspierających rozwój lokalnej społeczności oraz wydarzeniach sportowych

·Uczestniczenie w budowie przyjaznego, nowego miejsca pracy w regionie dla setek osób

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Kontrola i koordynacja procesów logistycznych
  • Zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy
  • Efektywne kierowanie pracą podległych Team Leaderów
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych
  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji
  • Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw, produkcji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość branży outsourcingowej będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Facts and Figures

  • Business Unit

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

I like working for DHL because it is the worldwide leader in logistics where customers and employees are always in focus.

Current Employee – Project Manager in Bonn